Otvárame Reštauráciu Fatrapark 2

Od 1.7. je naša reštaurácia v dennej prevádzke od 7:30 do 21:00. Príďte na raňajky, večeru či kávičku do najlepšej reštaurácie v Hrabove.

Viac...

Otvára sa Tatralandia aj Bešeňová

Najobľúbenejšie aquaparky na Liptove Tatralandia a Bešeňová otvoria opäť svoje brány už tento štvrtok 27.5. Vstup bude možný s negatívnym testom a pre obmedzený počet ľudí. 

Viac...

Otvárame Bike Park Malinô Brdo

Otvorenie letnej sezóny v Bike Parku Malinô Brdo Ružomberok je naplánované už na 5. júna 2021. Príďte odštartovať leto do Hrabova.

Viac...

Rekreačné pobyty sú povolené

Od 19.4. sa už môžete u nás ubytovať aj za účelom rekreácie. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. Výhodné ceny jarných termínov v Hrabove, na Liptove.

Viac...

Hostí chránime aj vďaka online check-inu

Modernizujeme aj v týchto časoch. Po novom majú všetci naši hostia možnosť online check-inu z pohodlia domova a tak ušetria čas strávený v spoločných priestoroch recepcie.

Viac...

Fatrapark je aktuálne otvorený

Aktuálne sme stále otvorení, ubytovať sa môžu dlhodobé pobyty, pracovní cestujúci a cestujúci kvôli návšteve zdravotníckeho zariadenia. 

Viac...

Fatrapark Reštaurácia je dočasne zatvorená

Kvôli aktuálnym nariadeniam je naša reštaurácia dočasne zatvorená. Hosťom odporúčame využiť donášku z okolitých reštaurácií v Ružomberku.

Viac...

Nová webová stránka Fatraparku 2

Vitajte na novej webovej stránke Fatraparku, kde si môžete jednoducho vytvoriť online rezerváciu so zľavou 5% až 10%.

Viac...
© Copyright 2021 | Všetky práva vyhradené