Vianoce a Silvester

Kulinárska 5-chodová Štedrá večera alebo Silvestrovský program s DJ-om a super jedlom? Rezervujte si váš vianočný alebo silvestrovský pobyt na Fatraparku 2 ešte dnes.

Viac...

Otvárame Reštauráciu Fatrapark 2

Milí hostia, radi by sme vám oznámili, že máme nového prevádzkovateľa reštaurácie na Fatraparku 2.
Sú to dvaja známi slovenskí šéfkuchári: Daniel Hrivňák (môžete ho poznať z Telerána) a Karol Sklenár (Predseda Tatranského Klubu kuchárov). Reštaurácia má názov "U NÁS NA LIPTOVE".
Viac...

Súťaž o pobyt so skipasom Malino Brdo

V spolupráci s @malino_brdo_official sme si pre vás prichystali súťaž o pobyt pre dve osoby na 2 noci s raňajkami spolu s dvomi celodennými skipasmi na lyžiarsku sezónu 2023/2024

Viac...

Rekonštrukcie apartmánov na Fatraparku 2

Za posledné roky sme zrekonštruovali niekoľko apartmánov a snažíme sa, aby Fatrapark 2 išiel s dobou. Aby sme vám vždy poskytovali moderné a kvalitné ubytovanie. V tomto článku si môžete pozrieť niekoľko premien rekoštrukcií PRED a PO

Viac...

Otvárame Bike Park Malinô Brdo

Od soboty 7. mája sa otvára Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. Do 24. júna bude prevádzková doba iba počas víkendov a sviatkov 8:30 – 16:30 hod. K dispozícii budú aj kolobežky a horské káry.

Viac...

Jarné generálne upratovanie apartmánov

Čistota je pre nás jednou z hlavných priorít. Aby naši hostia prišli vždy do čistého a voňavého apartmánu. Preto každú mimosezónu okrem štandardného upratovania realizujeme aj generálne upratovanie všetkých apartmánov. Viete čo to všetko zahŕňa?

Viac...

Aktuálne Covid opatrenia Fatrapark 2

Sme otvorení a tešíme sa na všetkých hostí. Všetky covidové opatrenia už boli zrušené, takže k nám môžete prísť bez obmedzení.

Viac...

Otvára sa Tatralandia aj Bešeňová

AKTUÁLNE: Aquaparky Tatralandia a Bešeňová sa otvárajú opäť od 19.1.2022. Otvorené pre očkovaných a prekonaných.

Viac...

SKI PARK Malino Brdo Ružomberok

AKTUÁLNE: Stredisko SKI PARK Malinô Brdo je otvorené. V prevádzke sú detské zjazdovky a hlavná 1a zjazdovka. Otvorené pre očkovaných, prekonaných aj testovaných.

Viac...

Rekreačné pobyty sú povolené

Od 19.4. sa už môžete u nás ubytovať aj za účelom rekreácie. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. Výhodné ceny jarných termínov v Hrabove, na Liptove.

Viac...

Hostí chránime aj vďaka online check-inu

Modernizujeme aj v týchto časoch. Po novom majú všetci naši hostia možnosť online check-inu z pohodlia domova a tak ušetria čas strávený v spoločných priestoroch recepcie.

Viac...

Fatrapark je aktuálne otvorený

Aktuálne sme stále otvorení, ubytovať sa môžu dlhodobé pobyty, pracovní cestujúci a cestujúci kvôli návšteve zdravotníckeho zariadenia. 

Viac...

Nová webová stránka Fatraparku 2

Vitajte na novej webovej stránke Fatraparku, kde si môžete jednoducho vytvoriť online rezerváciu so zľavou 5% až 10%.

Viac...
© Copyright 2024 | Všetky práva vyhradené