Otvárame Bike Park Malinô Brdo

Od soboty 7. mája sa otvára Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. Do 24. júna bude prevádzková doba iba počas víkendov a sviatkov 8:30 – 16:30 hod. K dispozícii budú aj kolobežky a horské káry.

Viac...

Jarné generálne upratovanie apartmánov

Čistota je pre nás jednou z hlavných priorít. Aby naši hostia prišli vždy do čistého a voňavého apartmánu. Preto každú mimosezónu okrem štandardného upratovania realizujeme aj generálne upratovanie všetkých apartmánov. Viete čo to všetko zahŕňa?

Viac...

Fatrapark Reštaurácia je dočasne zatvorená

Kvôli mimosezóne je aktuálne Reštaurácia Fatrapark 2 zatvorená. Otvoríme reštauráciu opäť v júni. Prečítajte si odporúčania na reštaurácie v okolí. Alebo môžete využiť kuchyňu, ktorá je na každom apartmáne.

Viac...

Aktuálne Covid opatrenia Fatrapark 2

Sme otvorení a tešíme sa na všetkých hostí. Všetky covidové opatrenia už boli zrušené, takže k nám môžete prísť bez obmedzení.

Viac...

Otvára sa Tatralandia aj Bešeňová

AKTUÁLNE: Aquaparky Tatralandia a Bešeňová sa otvárajú opäť od 19.1.2022. Otvorené pre očkovaných a prekonaných.

Viac...

SKI PARK Malino Brdo Ružomberok

AKTUÁLNE: Stredisko SKI PARK Malinô Brdo je otvorené. V prevádzke sú detské zjazdovky a hlavná 1a zjazdovka. Otvorené pre očkovaných, prekonaných aj testovaných.

Viac...

Otvárame Reštauráciu Fatrapark 2

Reštaurácia v zimnej sezóne: raňajky sa podávajú v čase od 7:30 do 10:00 a večera sa podáva v čase od 17:00 do 20:00. Tešíme sa na vás.

Viac...

Rekreačné pobyty sú povolené

Od 19.4. sa už môžete u nás ubytovať aj za účelom rekreácie. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. Výhodné ceny jarných termínov v Hrabove, na Liptove.

Viac...

Hostí chránime aj vďaka online check-inu

Modernizujeme aj v týchto časoch. Po novom majú všetci naši hostia možnosť online check-inu z pohodlia domova a tak ušetria čas strávený v spoločných priestoroch recepcie.

Viac...

Fatrapark je aktuálne otvorený

Aktuálne sme stále otvorení, ubytovať sa môžu dlhodobé pobyty, pracovní cestujúci a cestujúci kvôli návšteve zdravotníckeho zariadenia. 

Viac...

Nová webová stránka Fatraparku 2

Vitajte na novej webovej stránke Fatraparku, kde si môžete jednoducho vytvoriť online rezerváciu so zľavou 5% až 10%.

Viac...
© Copyright 2022 | Všetky práva vyhradené