Hrabovo atrakcie

Atrakcie v Hrabove a na Liptove


Apartmány Fatrapark sa nachádzajú v krásnej prírode Hrabova, v srdci Veľkej Fatry a na skok z Liptova, Malej Fatry, Vysokých a Nízkych Tatier. Výborná poloha Fatraparku zaručuje, že si tu na svoje prídu aj tí čo túžia po oddychu v tichej prírode, ale aj tí čo túžia po adrenalíne, turistike na Liptove a celkovo po aktívnej dovolenke. Priamo v Hrabove sa nachádza množstvo atrakcii - vodná nádrž s aquazorbingom, Tarzánia Hrabovo pre najmenších, ale aj pre väčších, adrenalínový zipline, a samozrejme aj lyžiarske a letné stredisko Malinô Brdo.

V zime je jednoznačne TOP atrakciou lyžovačka na Malinô Brdo, cez leto zase okolité kopce a turistika na Liptove, vo Veľkej Fatre a samozrejme aj v Tatrách. Obzvlášť turistika na Liptove sa rok čo rok stáva populárnejšou. Vďačíme za to prekrásnej, stále pritom trochu neopozeranej prírode Liptova. Kým cez zimu je lyžiarske stredisko Malinô Brdo populárne v očiach lyžiarov a snowboardistov, cez leto sa lyžiarske stredisko vždy premení na bike park, kde si prídu na svoje všetci milovníci adrenalínového bicyklovania. V okolí Liptovského Mikuláša je obľúbenou atrakciou aj severská chôdza, po anglicky nordicwalking.

14 km od Hrabova sa nachádza ďalšia obľúbená atrakcia, kúpele Bešeňová. Len o niečo ďalej, približne 28 km od apartmánov Fatrapark, nájdete aj Liptovskú Maru, plnú letných atrakcií pre mladých, starších, ale aj pre rodiny s deťmi. Medzi ďalšie obľúbené atrakcie v okolí Hrabova patria túra na Veľký Choč a na Sidorovo, kúpanie sa v Šútovskom jazere (cez leto príjemne osviežuje), termálny prameň Kalameny, Tatralandia, ale aj skanzen Vlkolínec.

Nižšie nájdete aj bližšie a detailnejšie informácie o spomínaných atrakciách Hrabova a Liptova.