Ubytovanie Malinô Brdo

Apartmány hneď pri skiparku / bikeparku


Ubytovanie Malinô Brdo

Apartmánový dom Fatrapark 2

Nachádzame sa v Hrabove, 100 m od lanovky vedúcej na stredisko Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. Fatrapark 2 je moderný apartmánový dom, do ktorého sa nám hostia pravidelne radi vracajú. Vybrať si môžete zo širokej ponuky apartmánov na Malinô Brde. Dokážeme vyhovieť menším aj veľkým rodinám, párom, partii kamarátov a aj firemnej klientele.

Máme 77 apartmánov, v ktorých vieme ubytovať až do 300 osôb.

Ak hľadáte ubytovanie na Malinô Brde - tak určite Fatrapark 2.

REZERVUJ ONLINE           KONTAKTUJ NÁS

Reštaurácia Fatrapark 2

Na Malinô Brde a v Hrabove sme jediným apartmánovým domom, ktorý má aj reštauráciu. Naša reštaurácia varí chutnú domácu aj modernú kuchyňu. Samozrejme si viete k vášmu ubytovaniu u nás doobjednať aj polpenziu alebo iba raňajky. Taktiež si viete polpenziu a raňajky pridať na rekreačný poukaz spolu s ubytovaním.

Viac informácií o cenách stravovania k ubytovaniu na Malinô Brde nájdete v sekcii našej stránky Reštaurácia Fatrapark 2

Ak hľadáte ubytovanie na Malinô Brde - tak určite Fatrapark 2.

REZERVUJ ONLINE           KONTAKTUJ NÁS

Restauracia Malino Brdo

Malino Brdo

Malinô Brdo - lokalita, ktorú si zamilujete

Malinô Brdo Ružomberok je obľúbené stredisko v lete aj v zime. V lete je to bike park, ktorý obľubujú najmä zjazdári, no zabavia sa tu aj rodinky či partie kamarátov.

Okrem zjazdových trás pre downhill bicykle sa tu dajú požičať horské kolobežky, horské motokáry, sú otvorené bufety a bývajú tu aj rôzne akcie. No a samozrejme sa z Malina Brda dá ísť na viacero turistických trás, inšpirujte sa našimi tipmi kam na turistiku na Liptove.

V zime je to zase obľúbené rodinné lyžiarske stredisko. Sú tu zjazdovky pre začiatočníkov aj pokročilých. Keď sú snehové podmienky priaznivé, jazdí sa až priamo ku nám do Hrabova a vtedy má hlavná zjazdovka spolu až 4 km.