Fatrapark

Ubytovanie Hrabovo


Apartmánový dom Fatrapark 2 - vaše obľúbené ubytovanie v Hrabove. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, páry, lyžiarske zájazdy a obchodných cestujúcich.

Máme širokú ponuku apartmánov v Hrabove iba 100 m od lanovky na Malinô Brdo. Každý apartmán má kuchynku, kúpelňu a väčšina z nich má aj balkón.

Rezervujte napriamo a my sa vám odvďačíme 5% zľavovým kódom "FATRA" (pre uplatnenie zľavy je nutné rezervovať cez web, e-mail alebo telefón)

REZERVOVAŤ               KONTAKTOVAŤ

Každý, kto k nám príde, je očarený Hrabovskou dolinou v ktorej sa Fatrapark nachádza. Ubytovanie na Liptove a to konkrétne u nás v Hrabove je výbornou voľbou pre vašu dovolenku.

Ponúkame aj súkromné apartmány v Hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici.

 

 

Letná sezóna vo Fatraparku

Tráviť leto v apartmánoch v Hrabove sa naozaj oplatí. Malinô Brdo lanovka, ktorá sa nachádza od Fatraparku 2 iba 100 m, vás dovezie na Bike Park Malinô Brdo, kde to v lete žije. Je tu k dispozícii až 10 zjazdových trailov, ktoré sú odstupňované podľa náročnosti. Okrem trás pre horské bicykle tu sú aj jednoduchšie trasy prispôsobené pre horské kolobežky a horské káry. Priamo z Hrabova sa dá ísť na ľahšiu aj náročnejšiu turistiku - napríklad ku skanzenu Vlkolínec na vrch Sidorovo alebo do Čutkovskej doliny. Odporúčame prezrieť si naše tipy kam ísť na turistiku v okolí Hrabova. Hrabovská dolina praje i relaxu - môžete sa kúpať vo vodnej nádrži a opaľovať sa na prírodnej pláži, kým sa vaše deti zabavia napríklad v tarzánii. To všetko je k dispozícii len pár metrov od nášho Fatraparku. A autom sa po pár kilometroch dostanete k ďalším atrakciám na Liptove ako Aquapark Bešeňová, Tatralandia, Vlkolínec, hrad Likavka, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Liptovská mara, Šútovo a mnoho ďalších turistických chodníkov, jaskýň, jazier a krásnych liptovských zaujímavostí. Preto pri hľadaní dovolenky na Liptove vám odporúčame vybrať si ubytovanie v Hrabove.

 

Zimná sezóna vo Fatraparku

V zime je možné lyžovať v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo Ružomberok, kabínová lanovka Hrabovo je od nás vzdialená iba 100 m. Takže počas lyžovania nebudete potrebovať auto, v lyžiarkach pôjdete rovno z apartmánov na stredisko. Ski Park Malinô Brdo Ružomberok je obľúbeným rodinným strediskom, kde si dobre zalyžujú menej i viac zdatní lyžiari. V blízkej dostupnosti autom od Hrabova sú aj ďalšie lyžiarske strediská. Kubínska Hoľa, Donovaly a Jasná Nízke Tatry. No a po lyžovaní padne vhod dobrý wellness na Liptove. Možností je v blízkom okolí Hrabova zase veľmi veľa, napríklad Aquapark Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Kúpele Lúčky, Aquapark v Dolnom Kubíne alebo Gothal Liptovská Osada. A odporúčame vyskúšať aj prírodný termálny prameň Kalameny.

Okrem ubytovania môžete u nás využiť Fatrapark reštauráciu, spoločenskú miestnosť s billiardom alebo stolným futbalom, detský kútik alebo vonkajšie posedenie s ohniskom.