Fatrapark

Apartmánový dom Fatrapark 2


Apartmánový dom Fatrapark 2 - vaše obľúbené ubytovanie v Hrabove. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, páry, partie kamarátov, lyžiarske zájazdy a aj pre obchodných cestujúcich.

Máme širokú ponuku apartmánov v Hrabove iba 100 m od lanovky na Malinô Brdo. Každý apartmán má kuchynku, kúpelňu a väčšina z nich má aj balkón.

Rezervujte napriamo za najvýhodnejšie ceny. Garantujeme vám najlepšiu cenu cez náš web, telefonický alebo e-mailový kontakt.

REZERVÁCIA           KONTAKT

Každý, kto k nám príde, je očarený Hrabovskou dolinou, v ktorej sa Fatrapark nachádza. Ubytovanie v Hrabove a to konkrétne u nás vo Fatraparku 2 je výbornou voľbou pre vašu dovolenku. 

 

Letná sezóna vo Fatraparku

Tráviť leto v apartmánoch Fatrapark 2 v Hrabove sa naozaj oplatí. Malinô Brdo lanovka, ktorá sa nachádza od Fatraparku 2 iba 100 m, vás dovezie na Bike Park Malinô Brdo, kde to v lete žije. Je tu k dispozícii až 10 zjazdových trailov, ktoré sú odstupňované podľa náročnosti. Okrem trás pre horské bicykle tu sú aj jednoduchšie trasy prispôsobené pre horské kolobežky a horské káry. Priamo z Hrabova sa dá ísť na ľahšiu aj náročnejšiu turistiku - napríklad ku skanzenu Vlkolínec na vrch Sidorovo alebo do Čutkovskej doliny. Odporúčame prezrieť si naše tipy kam ísť na turistiku v okolí Hrabova. Hrabovská dolina praje i relaxu - môžete sa kúpať vo vodnej nádrži a opaľovať sa na prírodnej pláži, kým sa vaše deti zabavia napríklad v tarzánii. To všetko je k dispozícii len pár metrov od nášho Fatraparku. Rodiny s deťmi poteší novo vybudovaný zábavný areál Kráľovstvo Hrabovo, kde každý deň prebiehajú rôzne súťaže, je tu výstava dino sôch z piesku, letné kino, nafukovací hrad, elektrické autíčka či ruské koleso. Preto pri hľadaní dovolenky na Liptove vám odporúčame vybrať si ubytovanie v Hrabove.

 

Zimná sezóna vo Fatraparku

V zime je možné lyžovať v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo Ružomberok, kabínová lanovka Hrabovo je od nás vzdialená iba 100 m. Takže počas lyžovania nebudete potrebovať auto, v lyžiarkach pôjdete rovno z apartmánov na stredisko. Ski Park Malinô Brdo Ružomberok je obľúbeným rodinným strediskom, kde si dobre zalyžujú menej i viac zdatní lyžiari. V blízkej dostupnosti autom od Hrabova sú aj ďalšie lyžiarske strediská. Kubínska Hoľa, Donovaly a Jasná Nízke Tatry. No a po lyžovaní padne vhod dobrý wellness na Liptove. Možností je v blízkom okolí Hrabova zase veľmi veľa, napríklad Aquapark Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Kúpele Lúčky, Aquapark v Dolnom Kubíne alebo Gothal Liptovská Osada. A odporúčame vyskúšať aj prírodný termálny prameň Kalameny.

Ponúkame aj dovolenkové apartmány v Hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici. A pripravujeme pre vás nové chaty Chalets Hrabovo.

Fotogaléria Fatraparku 2