Fatrapark 2 Apartmány Hrabovo - Vaša dokonalá dovolenka v srdci Liptova

Apartmány v Hrabove, pri stredisku Malinô Brdo Ružomberok.


Ubytovanie vhodné pre rodiny, páry, lyžiarske zájazdy, firemné akcie.

Reštaurácia. Wi-Fi. Parkovanie.

Relax v pokojnom prostredí Hrabova, Adrenalín na svahu Malinô Brdo, Oddych s výhľadom na Hrabovskú dolinu v útulných apartmánoch.

Pre našich hostí ponúkame zdarma zľavovú kartu Liptov Region Card a zľavy na vstup do Tatralandie a Bešeňovej cez GOPASS. Pre zakúpenie zľavových vstupov cez GOPASS je potrebné nás kontaktovať - Fatrapark 2 Apartments.

Ponúkame aj súkromné apartmány v Hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici za výhodné ceny pri rezervácii cez nás.

 

 

Letná sezóna vo Fatrapark

Tráviť leto v apartmánoch v Hrabove sa naozaj oplatí. Malinô Brdo lanovka, ktorá sa nachádza od Fatrapark iba 100 m, vás dovezie na Bike Park Malinô Brdo, kde to v lete žije. Je tu k dispozícii až 10 zjazdových trailov, ktoré sú odstupňované podľa náročnosti. Špeciálny zjazdárske kola sa tu dajú aj zapožičať. Okrem trás pre horské bicykle tu sú aj jednoduchšie trasy prispôsobené pre horské kolobežky a horské káry, ktoré si tiež v bike parku Malinô Brdo zapožičiate. Z Hrabova sa dá ísť aj na ľahšie i náročnejšie turistiku - napríklad ku skanzenu Vlkolínec. Odporúčame prezrieť si naše tipy kam ísť na turistiku v okolí Hrabova v časti nášho webu - Hrabovo atrakcie. Hrabovská dolina praje i relaxu - môžete sa opaľovať pri jazere a deti sa zabavia v Hrabovo Tarzania - najväčším lanovom parku na slovenský. A odporúčame aj atrakcie Zipline Hrabovo a Aquazorbing Hrabovo. To všetko je k dispozícii v Hrabovskej doline, takže len pár metrov od nášho Fatrapark. A autom sa po pár kilometroch dostanete k ďalším atrakciám na Liptove ako Aquapark Bešeňová, Tatralandia, Vlkolínec, hrad Likavka, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Liptovská mara, Šútovo a mnoho ďalších turistických chodníkov, jaskýň, jazier a krásnych liptovských zaujímavostí.

 

Zimná sezóna vo Fatrapark

V zime je možné lyžovať v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo, lanovka Hrabovo je od nás vzdialená iba 100 m. Takže počas lyžovania nebudete potrebovať auto, v lyžiarskych pôjdete rovno z apartmánov na lanovku v Hrabovo. Ski Park Malinô Brdo Ružomberok je obľúbeným rodinným strediskom, kde si dobre zalyžujú menej i viac zdatní lyžiari. V blízkej dostupnosti autom od Hrabova sú aj ďalšie lyžiarske strediská. Kubínska Hoľa, Donovaly a Jasná Nízke Tatry. No a po lyžovaní padne vhod dobrý wellness na Liptove. Možností je v blízkom okolí Hrabova zase veľmi veľa, napríklad Aquapark Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Kúpele Lúčky, Aquapark v Dolnom Kubíne alebo goth Liptovská Osada. A doporučujeme vyskúšať aj prírodné termálny prameň Kalameny.

Okrem ubytovania môžete u nás využiť Fatrapark reštauráciu, spoločenskú miestnosť s biliardom alebo stolným futbalom, detský kútik alebo vonkajšie posedenie s ohniskom. Upozorňujeme, že naše apartmány v Hrabovo sú samoobslužné, nemáme denné izbovú službu.