Fatrapark Reštaurácia

Najlepšia reštaurácia v Hrabove

Reštaurácia je aktuálne zatvorená. Otvoríme opäť v zimnej sezóne.

Polpenziu alebo raňajky si môžu u nás objednať aj externí hostia z ostatných ubytovacích zariadení v Hrabove. Kontaktujte nás na +421 908 764 528 alebo fatrapark2apartments@gmail.com

Na prízemí nášho apartmánového domu Fatrapark2 sa nachádza reštaurácia, ktorej kuchyňu vás pozývame vyskúšať. Dovolíme si pokorne tvrdiť, že je to najchutnejšia reštaurácia v Hrabove a na Malinô Brde.

Hostia si môžu k pobytu v našich apartmánoch v Hrabove doobjednať:

  • fatrapark raňajky 7 € / dospelá osoba alebo 5 € / dieťa do 12 rokov 
  • fatrapark polpenziu 17 € / dospelá osoba alebo 11 € / dieťa do 12 rokov
  • fatrapark večeru 10 € / dospelá osoba alebo alebo 6 € / dieťa do 12 rokov

Deti do 3 rokov majú stravu zadarmo

Raňajky aj večere sú podávané samoobslužne formou bufetových stolov s bohatým výberom

Raňajky sa podávajú v čase od 7:30 do 10:30 a večera sa podáva v čase od 17:30 do 20:00

Polpenziu alebo raňajky si môžu u nás objednať aj externí hostia z ostatných ubytovacích zariadení v Hrabove. Kontaktujte nás na +421 908 764 528 alebo fatrapark2apartments@gmail.com

OBJEDNÁVKY NA RAŇAJKY ALEBO POLPENZIU NÁM PROSÍM HLÁSTE EŠTE PRED POBYTOM, MAXIMÁLNE POČAS CHECK-INU NA RECEPCII

Reštaurácia ale samozrejme funguje aj na a lá carte FATRAPARK MENU, tak môžete prísť kedykoľvek na obed, večeru či iba kávičku.

Po dobrej turistike na Malinô Brdo alebo po lození v Tarzánií Hrabovo padne dobrý obed, či dobrá večera veľmi vhod. Dobrú chuť.

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

 

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline

Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.

Vzdialenosť od Fatraparku je cca 4 km

 

Camino Pizzeria v Ružomberku

Pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. A výbornú paradajkovú polievku. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova je to naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.

Vzdialenosť od Fatraparku je cca 3 km

 

Tip-Top burger's v Ružomberku

Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto. V ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. Vyrábajú si aj domáce dipy - odporúčame chutný horčicovo-medový dip. A reštaurácia má veľmi príjemnú terasu v centre pešej zóny Ružomberka. Nezabúdajte, po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.

Vzdialenosť od Fatraparku je cca 4 km

 

Familiya - vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku

Familiya ponúka v Ružomberku čerstvé a moderné jedlo. Ste fanúšikmi sushi a ázijskej kuchyne? Potom bude pre vás Familiya tou pravou voľbou. Avšak táto reštaurácia ponúka naozaj všehochuť - tradičné slovenské jedlá, ázijskú kuchyňu, taliansku kuchyňu, burgre, šaláty. Tak veríme, že si tam vyberie každý z vašej rodiny - veď je to rodinná reštaurácia.

Vzdialenosť od Fatraparku je cca 4 km

 

Na našej recepcii nájdete aj ponuku kvalitných moravských vín od Vinařství u Kapličky od nášho partnera eshop s alkoholom Gaza.sk