Fatrapark Reštaurácia

Najlepšia reštaurácia v Hrabove

Aktuálne je Fatrapark 2 reštaurácia ešte zatvorená. O otvorení vás budeme informovať na stránke. Ďakujeme za pochopenie.

Na prízemí nášho apartmánového domu Fatrapark2 sa nachádza reštaurácia, ktorej kuchyňu vás pozývame vyskúšať. Dovolíme si pokorne tvrdiť, že je to najchutnejšia reštaurácia v Hrabove a na Malinô Brde.

Hostia si môžu k pobytu v našich apartmánoch v Hrabove doobjednať:

  • fatrapark raňajky 7 € / dospelá osoba alebo 5 € / dieťa do 12 rokov 
  • fatrapark polpenziu 17 € / dospelá osoba alebo 11 € / dieťa do 12 rokov
  • fatrapark večeru 10 € / dospelá osoba alebo alebo 6 € / dieťa do 12 rokov
Aktuálne menu polpenzie vo Fatrapark 2 Reštaurácií si môžete pozrieť tu: fatrapark polpenzia
 
 
Polpenziu alebo raňajky si môžu u nás objednať aj externí hostia z ostatných ubytovacích zariadení v Hrabove.  

Deti do 3 rokov majú raňajky zadarmo

 

Raňajky sa podávajú v čase od 7:30 do 9:30 a večera sa podáva v čase od 17:30 do 20:00

A samozrejme ponúkame aj denné obedové menu. Aktuálne Fatrapark menu nájdete vždy na Facebook stránke našej reštaurácie

Po dobrej lyžovačke na Malinô Brdo alebo po lození v Tarzánií Hrabovo padne dobrý obed, či dobrá večera veľmi vhod. Dobrú chuť.

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

 

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline

Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí, majú to tam naozaj krásne. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.

Vzdialenosť od nášho Fatraparku je cca 4 km

 

Camino Pizzeria v Ružomberku

Pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.

Vzdialenosť od vášho Hotela Hrabovo je cca 3 km

 

Tip-Top burger's v Ružomberku

Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto :-) v ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. A po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.

Vzdialenosť od našich Apartmánov Hrabovo je cca 4 km

 

Familiya

Vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku ponúka čerstvé a moderné jedlo vo veľmi príjemných priestoroch. Okrem dobrého jedla je tu bohatá "zóna pre deti", ktorá vaše ratolesti na nejaký čas dostatočne zabaví. Deti si tu napríklad môžu upiecť aj vlastnú pizzu. A čo je taktiež super, je to, že je tu aj oddelená zóna iba pre dospelých, takže ak nie ste rodinka s deťmi, budete sa tu aj vy cítiť veľmi príjemne.

Vzdialenosť od Fatraparku 2 je cca 5 km

 

Na našej recepcii nájdete aj ponuku kvalitných moravských vín od Vinařství u Kapličky od nášho partnera eshop s alkoholom Gaza.sk