Fatrapark Reštaurácia

Najlepšia reštaurácia v Hrabove

Na prízemí nášho apartmánového domu Fatrapark 2 sa nachádza reštaurácia, ktorej kuchyňu vás pozývame vyskúšať. Dovolíme si pokorne tvrdiť, že je to najchutnejšia reštaurácia v Hrabove a na Malinô Brde. Názov reštaurácie je U NÁS NA LIPTOVE. Kuchyňa je pod vedením Daniela Hrivňáka a Karola Sklenára - známych slovenských šéf kuchárov.

Fotogaléria reštaurácie U NÁS NA LIPTOVE

Polpenzia a raňajky na Fatraparku 2

CENNÍK POLPENZIE:

  • raňajky 10,99 € / dospelý alebo 6,99 € / dieťa*
  • polpenzia 22,99 € / dospelý alebo 14,99 € / dieťa* (zvýhodnená cena)
  • večera 13,99 € / dospelý alebo 7,99 € / dieťa*

*detská cena platí pre deti do 10 rokov; *deti do 3 rokov majú stravu zadarmo

Raňajky sa podávajú od 7:30 do 10:00 a večera sa podáva od 17:00 do 20:00

Raňajky aj večere sú podávané formou bohatých švédskych stolov od 10 osôb. Ak máme menej nahlásených hostí na polpenziu, tak je výber z 3-4 chodového menu.

Rezerváciu stravy vás poprosíme vytvoriť najneskôr jeden deň pred stravovaním na recepcii Fatraparku 2 alebo cez kontakt:  +421 910 348 883 alebo fatrapark2apartments@gmail.com

Raňajky aj večere si môžete zahrnúť aj do rekreačného poukazu spolu s ubytovaním. Ak plánujete na váš pobyt využiť rekreačný poukaz od zamestnávateľa, tak je potrebné stravu objednať vopred a uhradiť ju spolu s ubytovaním, aby ste mali stravu aj ubytovanie spolu na jednej faktúre. 

AKTUÁLNA AKCIA: ubytovaní hostia, ktorí majú objednané raňajky alebo polpenziu u nás, majú dodatočnú zľavu 10% na všetko ostatné v reštaurácii U NÁS NA LIPTOVE (na obed, drinky - na všetko)

Reštaurácia samozrejme funguje aj na jedálny lístok á la carte menu, tak môžete prísť kedykoľvek na obed, drink alebo kávičku.

Aktuálny jarný jedálny lístok vo Fatraparku 2:

Polpenzia pre externých hostí z Hrabova

Raňajky alebo polpenziu si môžu v reštaurácii objednať aj hostia z iných ubytovacích zariadení v Hrabove a na Malinô Brde. Objednávky od externých hostí prijíma priamo reštaurácia na +421944079657 alebo unasnaliptove@gmail.com

Na našej recepcii nájdete aj ponuku kvalitných moravských vín od Vinařství u Kapličky od nášho partnera eshop s alkoholom Gaza.sk