Apartmány Hrabovo na predaj

Apartmány Fatrapark na predaj

Investujte v atraktívnej lokalite v Hrabovskej doline priamo v horách pri lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. Alebo si kúpte apartmán pre vás a vašu rodinu na pekné víkendy v Hrabove, v srdci Veľkej Fatry. 

Naša spoločnosť vo Fatraparku 2 zabezpečuje komplexnú správu apartmánového domu, chod recepcie, upratovacie služby a v neposlednom rade, ak si kúpite apartmán ako investíciu, zabezpečíme vám celoročné vyťaženie vášho apartmánu. Podľa portálu Booking.com sme najpredávanejším zariadením v Hrabove, pri stredisku Malinô Brdo.

Pozrite si aktuálnu ponuku dostupných apartmánov na predaj vo Fatraparku 2:


AP14: Apartmán Štandard Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Štandard Štúdio. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 1 x prísteľkou, jedálenským posedením a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 27,73 m2

Orientácia: západ (bočná strana budovy)

Cena: 99.000 €


AP3: Apartmán Rodinné Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 2 x prísteľkou, jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu a balkón. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 34,41 m2 s balkónom (33,21 m2 bez balkónu)

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Cena: 116.300 €

Viac info: APARTMÁN 3 NA PREDAJ FATRAPARK 2


AP17: Apartmán Rodinné Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 2 x prísteľkou, jedálenským barom, posedením a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 32,93 m2 s balkónom (31,73 m2 bez balkónu)

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Cena: 112.000 €


AP18: Apartmán Superior s 1 spálňou na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Dvojizbový Apartmán Superior s 1 spálňou. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej spálne s manželskou posteľou, jednej obývacej izby spojeden s jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu. Apartmán má aj balkón. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 48,92 m2 s balkónom (47,72 m2 bez balkónu)

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Cena: 155.000 €


AP19: Apartmán Rodinné Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 2 x prísteľkou, jedálenským sedením a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu. Apartmán má aj balkón. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 39,92 m2 s balkónom (38,53 m2 bez balkónu)

Orientácia: sever (predná strana budovy)

Cena: 116.000 € + je možné dokúpiť parkovacie miesto za 5.000 €


AP20: Apartmán Economy s 1 spálňou na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Dvojizbový Apartmán Economy s 1 spálňou. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, z obývacej izby s jedálenským sedením a s kuchynkou a zo spálne. Ďalej má aj kúpelňu a dva balkóny. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 43 m2 s balkónom (41,12 m2 bez balkónu)

Orientácia: východ (bočná strana budovy)

Cena: 130.000 €