Apartmány Hrabovo na predaj

Apartmány Fatrapark na predaj

Investujte v atraktívnej lokalite v Hrabovskej doline priamo v horách pri lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Malinô Brdo Ružomberok. Alebo si kúpte apartmán pre vás a vašu rodinu na pekné víkendy v Hrabove, v srdci Veľkej Fatry. 

Naša spoločnosť vo Fatraparku 2 zabezpečuje komplexnú správu apartmánového domu, chod recepcie, upratovacie služby a v neposlednom rade, ak si kúpite apartmán ako investíciu, zabezpečíme vám celoročné vyťaženie vášho apartmánu. Podľa portálu Booking.com sme najpredávanejším zariadením v Hrabove, pri stredisku Malinô Brdo.

Pozrite si aktuálnu ponuku dostupných apartmánov na predaj vo Fatraparku 2:


AP11: Apartmán Rodinné Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

REZERVOVANÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio s balkónom. Predáva sa spolu s parkovacím miestom a súkromnou úschovňou na lyže/bicykle cca 2 m2. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 2 x prísteľkou, jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj balkón a kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 35,36 m2 s balkónom (34,16 m2 bez balkónu)

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Cena: 113.500 €

Viac informácií o apartmáne nájdete na stránke apartmánu AP11


AP13: Apartmán Štandard Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

REZERVOVANÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Štandard Štúdio s balkónom. Predáva sa spolu s parkovacím miestom a súkromnou úschovňou na lyže/bicykle cca 2 m2. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 1 x prísteľkou, jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj balkón a kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 34,59 m2 s balkónom (33,39 m2 bez balkónu)

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Cena: 105.000 €


AP14: Apartmán Rodinné Štúdio na predaj vo Fatraparku 2

VOĽNÉ

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 1 x prísteľkou, jedálenským posedením a kuchynkou. Ďalej má aj kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 27,73 m2

Orientácia: východ (bočná strana budovy)

Cena: 102.000 €