Darčekový poukaz

Darčekový poukaz na pobyt

Darujte vašim známym zážitok - darčekový poukaz na pobyt je výbornou voľbou pre každého. Blízky vám bude vďačný za príjemnú dovolenku a vy nakúpite darček bezstarostne z pohodlia domova. Darujte darčekové poukážky Fatrapark 2.

DARČEKOVÉ POUKAZY NA HODNOTU

Potrebujete rýchlo vybaviť darček? K narodeninám alebo na Vianoce? Máme pre vás riešenie, ktoré trvá iba niekoľko minút a darčeková poukážka vám príde rovno do e-mailu. Poukážku, ktorú obdržíte, si môžete jednoducho vytlačiť. Jej platnosť je vždy 1 rok od zakúpenia. V prípade potreby je možné platnosť voucheru predĺžiť. Kúpite ju jednoducho cez online formulár nižšie:

DARČEKOVÉ POUKAZY NA TERMÍN

Obdarujte svoju rodinu, kamarátov alebo pokojne aj seba. Z pohodlia domova si môžete zakúpiť darčekovú poukážku v našich Apartmánoch Fatrapark 2. Darčekový poukaz na pobyt je vždy dobrým nápadom. Ak ste si už vybrali konkrétny termín a aj apartmán, môžeme vám pripraviť darčekový poukaz na konkrétny pobyt. Kontaktujte nás s touto požiadavkou na fatrapark2apartments@gmail.com 

PRIPRAVUJEME: online objednávkový systém pre ešte jednoduchšie a rýchlejšie zakúpenie darčekového poukazu na konkrétny termín. Už čoskoro na našom webe.