Ресторан Фатрапарк

Вы должны попробовать вкусное меню Fatrapark в нашем ресторане

На первом этаже нашего многоквартирного дома находится ресторан, кухню которого мы приглашаем попробовать. Смеем сказать, что это самый вкусный ресторан в Грабове.

Гости могут заказать в наших квартирах в Грабове:

  • фатрапарк завтрак 7 € / взрослый или 5 € / ребенок до 12 лет
  • Фатрапарк полупансион 16 € / взрослый или 10 € / ребенок до 12 лет
  • Фатрапарк ужин 8 € / взрослый или или 5 € / ребенок до 12 лет

Дети до 3 лет едят бесплатно с нами

Завтрак подается с 07:30 до 09:30, а ужин с 17:30 до 20:00.

И, конечно, мы также предлагаем ежедневное меню обеда. Вы всегда можете найти текущее меню Fatrapark на странице нашего ресторана в Facebook.

После хорошего катания на лыжах на Малино-Брдо или после поездки в Тарзанию-Грабово, хороший обед или хороший ужин будут очень полезны :-)

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline. Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí, majú to tam naozaj krásne. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.
Vzdialenosť od nášho Fatraparku je cca 4 km
Camino Pizzeria v Ružomberku - pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.
Vzdialenosť od vášho Hotela Hrabovo je cca 3 km
Tip-Top burger's v Ružomberku. Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto :-) v ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. A po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.
Vzdialenosť od našich Apartmánov Hrabovo je cca 4 km
Familiya - Vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku ponúka čerstvé a moderné jedlo vo veľmi príjemných priestoroch. Okrem dobrého jedla je tu bohatá "zóna pre deti", ktorá vaše ratolesti na nejaký čas dostatočne zabaví. Deti si tu napríklad môžu upiecť aj vlastnú pizzu. A čo je taktiež super, je to, že je tu aj oddelená zóna iba pre dospelých, takže ak nie ste rodinka s deťmi, budete sa tu aj vy cítiť veľmi príjemne.
Vzdialenosť od Fatraparku 2 je cca 5 km