Fatrapark Restaurant

Probieren Sie das köstliche Fatrapark-Menü in unserem Restaurant

Im Erdgeschoss unseres Apartmenthauses befindet sich ein Restaurant, dessen Küche wir zum Ausprobieren einladen. Wir wagen zu sagen, dass es das köstlichste Restaurant in Hrabov ist.

Gäste können in unseren Apartments in Hrabov bestellen:

  • Fatrapark Frühstück 7 € / Erwachsener oder 5 € / Kind bis 12 Jahre
  • Fatrapark Halbpension 16 € / Erwachsener oder 10 € / Kind bis 12 Jahre
  • Fatrapark-Abendessen 8 € / Erwachsener oder 5 € / Kind unter 12 Jahren

Kinder unter 3 Jahren essen kostenlos bei uns

Das Frühstück wird von 07:30 bis 09:30 Uhr und das Abendessen von 17:30 bis 20:00 Uhr serviert

Und natürlich bieten wir auch ein tägliches Mittagsmenü an. Das aktuelle Fatrapark-Menü finden Sie immer auf der Facebook-Seite unseres Restaurants.

Nach einem guten Skifahren auf Malinô Brdo oder nach einer Bootsfahrt in Tarzania Hrabovo ist ein gutes Mittag- oder Abendessen sehr nützlich :-)

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline. Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí, majú to tam naozaj krásne. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.
Vzdialenosť od nášho Fatraparku je cca 4 km
Camino Pizzeria v Ružomberku - pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.
Vzdialenosť od vášho Hotela Hrabovo je cca 3 km
Tip-Top burger's v Ružomberku. Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto :-) v ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. A po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.
Vzdialenosť od našich Apartmánov Hrabovo je cca 4 km
Familiya - Vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku ponúka čerstvé a moderné jedlo vo veľmi príjemných priestoroch. Okrem dobrého jedla je tu bohatá "zóna pre deti", ktorá vaše ratolesti na nejaký čas dostatočne zabaví. Deti si tu napríklad môžu upiecť aj vlastnú pizzu. A čo je taktiež super, je to, že je tu aj oddelená zóna iba pre dospelých, takže ak nie ste rodinka s deťmi, budete sa tu aj vy cítiť veľmi príjemne.
Vzdialenosť od Fatraparku 2 je cca 5 km