Fatrapark étterem

Ki kell próbálnia éttermünk finom Fatrapark menüjét

Apartmanházunk földszintjén található egy étterem, amelynek konyhájával meghívjuk Önt kipróbálásra. Merünk azt mondani, hogy ez Hrabov legfinomabb étterme.

Hrabov apartmanjainkban vendégeink rendelhetnek:

  • fatrapark reggeli 7 € / felnőtt vagy 5 € / gyermek 12 éves korig
  • fatrapark félpanzió 16 € / felnőtt vagy 10 € / gyermek 12 éves korig
  • fatrapark vacsora 8 € / felnőtt vagy vagy 5 € / gyermek 12 év alatt

A 3 év alatti gyermekek velünk ingyen étkezhetnek

A reggelit 07:30 és 09:30 között, a vacsorát pedig 17:30 és 20:00 között szolgálják fel

És természetesen kínálunk napi ebédmenüt is. Mindig megtalálhatja az aktuális Fatrapark menüt éttermünk Facebook oldalán.

Egy jó síelés után a Malinô Brdo-n vagy egy hajókirándulás után a Tarzania Hrabovo-ban egy jó ebéd vagy jó vacsora nagyon hasznos lesz :-)

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline. Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí, majú to tam naozaj krásne. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.
Vzdialenosť od nášho Fatraparku je cca 4 km
Camino Pizzeria v Ružomberku - pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.
Vzdialenosť od vášho Hotela Hrabovo je cca 3 km
Tip-Top burger's v Ružomberku. Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto :-) v ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. A po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.
Vzdialenosť od našich Apartmánov Hrabovo je cca 4 km
Familiya - Vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku ponúka čerstvé a moderné jedlo vo veľmi príjemných priestoroch. Okrem dobrého jedla je tu bohatá "zóna pre deti", ktorá vaše ratolesti na nejaký čas dostatočne zabaví. Deti si tu napríklad môžu upiecť aj vlastnú pizzu. A čo je taktiež super, je to, že je tu aj oddelená zóna iba pre dospelých, takže ak nie ste rodinka s deťmi, budete sa tu aj vy cítiť veľmi príjemne.
Vzdialenosť od Fatraparku 2 je cca 5 km