Investičná nehnuteľnosť v Hrabove

Apartmán vo Fatraparku 2 je ideálnou investičnou nehnuteľnosťou. Nachádzame sa v Hrabovskej doline, v známom mieste rekreácie, iba 100 m od lanovky na stredisko Ski & Bike Park Malinô Brdo. 

Fotogaléria apartmánu - AP12

Základné info o apartmáne

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Štandard Štúdio s balkónom. Predáva sa spolu s parkovacím miestom. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 1 x prístelka, jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj balkón a kúpelňu. Balkón je na prízemí. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 33,16 m2 s balkónom (31,96 m2 bez balkónu)

Počet izieb: 1

Počet lôžok: 2+1

Orientácia: juh (zadná strana budovy)

Poschodie: 4. poschodie (z 5 poschodí)

Kontakt a obhliadky na: +421 903 201 817, Rastislav Škojec - riaditeľ Fatrapark 2

Výhody apartmánu AP12:

  • možnosť okamžitej vyťaženosti (rezervácie na apartmán už sú aj na budúce obdobie)
  • výhoda tohto typu apartmánu (Rodinné Štúdio) - najefektívnejší pomer cena/výkon prenajímania
  • apartmán je vedený ako bytový priestor - možnosť hypotekárneho úveru
  • kúpa priamo od prevádzkovateľa domu Fatrapark 2 - informácie z prvej ruky

Fatrapark 2 Apartmánový dom

Apartmánový dom má recepciu, reštauráciu s terasou, spoločenskú miestnosť, detský kútik, vonkajšie ohnisko a posedenie. Pozostáva z cca 80 apartmánov. Niektoré apartmány sú využívané na súkromné účely a väčšina apartmánov sa využíva na komerčné prenajímanie. Prevádzka apartmánového domu a aj prenajímanie apartmánov je celoročné

Exteriér apartmánového domu je veľmi príjemný. Pred domom tečie zurčiaci potok, čo oceňujú všetci, ktorí k nám prídu relaxovať. A na okolo je lesný porast plus ďalšie rekreačné objekty. 

K Fatraparku 2 prislúcha aj veľké parkovisko

Hrabovská dolina a Malinô Brdo

Hrabovská dolina je známym rekreačným miestom pre Slovákov, ale vo veľkom nás navštevujú aj hostia zo zahraničia. Máme veľké množstvo hostí z Česka, Poľska, Maďarska a ostatných krajín. Dovolenkári aj pracovní cestujúci nás navštevujú celoročne.

V zime je to najmä vďaka lyžiarskemu stredisku Malinô Brdo Ružomberok, ktorého hlavná kabínová lanovka je v Hrabove, iba 100 m od Fatraparku 2. Malinô Brdo je obľúbeným rodinným strediskom, v ktorom si dobre zalyžujú menej aj viac zdatní lyžiari. V blízkosti sú aj ďalšie lyžiarske strediská, ktoré naši hostia zvyknú počas pobytu u nás navštevovať: Kubínska Hoľa (cca 30 km), Donovaly (cca 30 km), Jasná Nízke Tatry (cca 30 km). A v zime k nám hostia zavítajú aj vďaka aquaparkom, ktorých je tiež v okolí veľa. Aquapark Bešeňová je od nás cca 14 km, Tatralandia 30 km, Kúpele Lúčky 16 km alebo Aquapark Dolný Kubín 20 km. A samotné Hrabovo je v zime tiež zaujímavé - jazero sa premení na klzisko pre rodiny alebo na otužovacie miesto pre ladových medveďov a stále je možnosť ísť na pešiu turistiku priamo z Hrabova - napr. do Vlkolínca, do Čutkovskej doliny a pod.

V lete je Hrabovská dolina tiež plná turistov a rekreačných dovolenkárov. V jazere sa dá kúpať plus na prírodnej pláži sa opalovať. Sú tu rôzne atrakcie ako požičovňa člnkov, paddle boardu, kayakov a pod. Taktiež tu je obľúbená Tarzánia Hrabovo, ktorá ponúka niekoľko trás pre deti aj dospelých; zipline, ktorá ide ponad jazero; alebo atrakciu aquazorbing (plávanie na vode v nafukovacej bubline). V lete tu je taktiež veľa stánkov s občerstvením a nápojmi. V lete je taktiež veľmi navštevovaný Bike Park Malinô Brdo Ružomberok, okolité aquaparky, turistické trasy, jaskyne atď. Liptov a Veľká Fatra majú veľmi veľa možností.

 

Máte k danej nehnuteľnosti otázky? A máte záujem o kúpu?

Kontaktujte nás: +421 903 201 817

Rastislav Škojec - riaditeľ Fatrapark 2