Fatrapark Restaurace

Chutné Fatrapark menu v naší restaurací musíte vyzkoušet

V přízemí našeho apartmánového domu se nachází restaurace, jejíž kuchyni vás zveme vyzkoušet. Dovolíme si pokorně tvrdit, že je to nejchutnější restaurace v Hrabovo.

Hosté si mohou k pobytu v našich apartmánech v Hrabovo doobjednat:

  • FATRAPARK snídaně 7 € / dospělá osoba nebo 5 € / dítě do 12 let
  • FATRAPARK polopenzi 16 € / dospělá osoba nebo 10 € / dítě do 12 let
  • FATRAPARK večeři 8 € / dospělá osoba nebo nebo 5 € / dítě do 12 let

Děti do 3 let mají u nás stravu zdarma

Snídaně se podávají v době od 7:30 do 9:30 a večeře se podává v době od 17:30 do 20:00

A samozřejmě nabízíme i denní obědové menu. Aktuálně Fatrapark menu najdete vždy na Facebook stránce naší restaurace.

Po dobré lyžování na Malinô Brdo nebo po lezení v Tarzánií Hrabovo padne dobrý oběd, či dobrá večeře velmi vhod :-)

4 ďalšie reštaurácie v Ružomberku, ktoré našim hosťom odporúčame

Koliba u Dobrého Pastiera v Čutkovskej doline. Sú to dve tradičné koliby vsadené do krásnej prírody Čutkova. Odporúčame sa chutne najesť a potom si dať príjemnú prechádzku po okolí, majú to tam naozaj krásne. A tým "menej hladným" odporúčame zvoliť príjemnú prechádzku priamo z Hrabovskej doliny do Čutkovskej doliny peši cez les (naša recepčná vám poradí kadiaľ presne ísť, ak by ste nevedeli cestu nájsť). Ak sa pýtate kam ísť na Liptove jesť, tak odpoveďou je jednoznačne táto liptovská koliba.
Vzdialenosť od nášho Fatraparku je cca 4 km
Camino Pizzeria v Ružomberku - pre milovníkov talianskej kuchyne odporúčame jednoznačne Camino Ristorante. Nájdete tu chutné cestoviny, antipasti, polievky, rizotá, šaláty, ryby a samozrejme pizzu. Taktiež mávajú v ponuke čerstvý džús z pomarančov alebo grepov na zdravé osvieženie. V okolí Liptova naozaj jedna z najlepších pizzerií. A po celodennom kúpaní v Tatralandii alebo Bešeňovej padne dobrá pizza vhod.
Vzdialenosť od vášho Hotela Hrabovo je cca 3 km
Tip-Top burger's v Ružomberku. Milovníci burgrov, asi tušíte, že tá pravá reštaurácia na Liptove bude pre vás práve táto :-) v ponuke sú labužnícke mäskové, ale aj vegetariánske burgre a tousty. A dokonca si tu môžete vybrať aj bezlepkovú žemľu. Reštaurácia si dáva záležať na domácej výrobe bez konzervačných látok a polotovarov. To ceníme. A po kvalitnej turistike v okolí Hrabova si môže burger dovoliť naozaj každý.
Vzdialenosť od našich Apartmánov Hrabovo je cca 4 km
Familiya - Vaša rodinná reštaurácia v Ružomberku ponúka čerstvé a moderné jedlo vo veľmi príjemných priestoroch. Okrem dobrého jedla je tu bohatá "zóna pre deti", ktorá vaše ratolesti na nejaký čas dostatočne zabaví. Deti si tu napríklad môžu upiecť aj vlastnú pizzu. A čo je taktiež super, je to, že je tu aj oddelená zóna iba pre dospelých, takže ak nie ste rodinka s deťmi, budete sa tu aj vy cítiť veľmi príjemne.
Vzdialenosť od Fatraparku 2 je cca 5 km